WOLNY CZAS?

Niech każdy dzień będzie ciekawszy

Chcemy aby każdy nasz Podopieczny czuł się tu jak najlepiej i dlatego proponujemy szereg sposobów na spędzanie wolnego czasu.

Pensjonariusze mogą aktywnie spędzić czas na różnego rodzaju grach, zabawach lub po prostu pogawędzić z innymi.

Udostępniamy przestrzeń sprzyjającą integracji. Obszerna jadalnia oraz specjalnie przygotowane miejsca pozwolą na organizowanie spotkań czy prelekcji.

STYLOWA I KAMERALNA

Biblioteka

Miejsce, w którym można zatopić się w wygodnym fotelu z ciekawą książką i filiżanką kawy lub herbaty pozwala odprężyć się
i jednocześnie skupić.
Szeroka gama dostępnych tytułów ciągle się powiększa, tak aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie.

Biblioteka w domu seniora
Szlaki turystyczne w okolicy domu opieki

UROKLIWE I TĘTNIĄCE ŻYCIEM

Ścieżki spacerowe

Nasz obiekt zbudowano na obszarze specjalnej ochrony ptaków Natura 2000 „Puszcza Sandomierska”. To cenna ostoja nura, czapli, bociana czarnego, kraski, lelka, orła bielika, bataliona i wielu innych. Niedaleko znajduje się rezerwat Zabłocie ze stanowiskami lęgowymi rzadkich gatunków wodno-błotnej ornitofauny, naturalnymi zbiorowiskami dawnej Puszczy Sandomierskiej z licznie tu występującymi roślinami rzadkimi. Jednym słowem to raj dla miłośników przyrody.

NOWOCZEŚNIE WYPOSAŻONA
I KOMFORTOWA

Sala komputerowa

Bezpośrednio z biblioteki można udać się do nowoczesnej pracowni komputerowej. Wszystkie stanowiska mają dostęp do internetu, toteż możliwe jest korzystanie z mediów społecznościowych. W komfortowych warunkach umożliwiamy więc rozwijanie pasji, szkolenie, pozyskiwanie przeróżnych informacji czy układanie pasjansa bądź rozgrywanie partii szachów.

Pracownia komputerowa w domu seniora

Cisza i Spokój na skraju Puszczy Sandomierskiej

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI