Rehabilitacja Rafał Wilk Donum Corde

Dzisiejsze spotkanie było pełne pozytywnej energii i ogromnej motywacji. Rafał Wilk, trzykrotny Mistrz Paraolimpijski, znalazł w Donum Corde nie tylko wsparcie medyczne, ale także niesamowitą dawkę motywacji do dalszego rozwoju!

Rehabilitacja i pełne wsparcie Rafała Wilka.

Przygotowanie motoryczne Pacjentów po urazie rdzenia kręgowego do rywalizacji na poziomie międzynarodowym to zadanie wymagające nie tylko intensywnej rehabilitacji, ale także innych specjalistycznych podejść. Jednym z kluczowych elementów jest pionizacja, która pomaga przywrócić funkcje ruchowe oraz poprawić ogólną jakość życia.

Dzisiejsze zajęcia były pełne wyzwań, ale Rafał wykonał niesamowitą pracę pod czujnym okiem naszych specjalistów. Skupiliśmy się na trenowaniu wydolności krążeniowo-oddechowej podczas terapii w reedukacji chodu, wykorzystując innowacyjny egzoszkielet.

Rehabilitacja Rafał Wilk Donum Corde
Rehabilitacja Rafał Wilk Donum CORDE 2

Cały zespół Donum Corde jest niezmiernie dumny z postępów, jakie Rafał osiąga podczas naszych spotkań. Jesteśmy przekonani, że to tylko początek jego dalszych sukcesów sportowych.

Dla nas każdy Pacjent to historia walki, wytrwałości i determinacji. W Donum Corde jesteśmy, by wspierać, leczyć i pomagać osiągać cele. Rafał jest inspiracją nie tylko dla nas, ale także dla wszystkich tych, którzy dążą do przekraczania własnych ograniczeń.

Życzymy Rafałowi dalszych sukcesów i jesteśmy gotowi wspierać go na każdym etapie jego drogi do zdrowia i sprawności!