Zakwaterowanie w Donum Corde

Kompleks Donum Corde daje możliwość pobytu w leśnym zaciszu i komfortowych warunkach. Do wyboru pacjentów mamy wygodne apartamenty lub pokoje z intensywną opieką medyczną. Kompleks posiada własny basen i SPA, salę gimnastyczną, gabinety terapii indywidualnej i masażu oraz fizykoterapii.

Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej

UDOGODNIENIA DLA PACJENTÓW

Optymalne warunki pobytu

Calodobowa opieka medyczna

Całodobowa opieka

Budynek-bez-barier-architektonicznych

Doskonała kuchnia

Calodobowa opieka medyczna

Budynek bez barier architektonicznych

Sala-komputerowa

Sala komputerowa

Profesjonalny-personel

Profesjonalny personel

Strefa-SPA

Strefa SPA

WiFi

WiFi

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Biblioteka

Biblioteka

TV

TV

WOLNY CZAS

Niech każdy dzień będzie ciekawszy

Chcemy aby każdy nasz Pacjent czuł się tu jak najlepiej i dlatego proponujemy szereg sposobów na spędzanie wolnego czasu. Podopieczni mogą aktywnie spędzić czas na różnego rodzaju grach, zabawach lub po prostu pogawędzić z innymi. Udostępniamy przestrzeń sprzyjającą integracji. Obszerna jadalnia oraz specjalnie przygotowane miejsca pozwolą na organizowanie spotkań czy prelekcji.

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy kilka udogodnień takich jak:

Biblioteka

Miejsce, w którym można zatopić się w wygodnym fotelu z ciekawą książką i filiżanką kawy lub herbaty, pozwala odprężyć się i jednocześnie miło spędzić czas przy ciekawej lekturze.

Biblioteka

Sala komputerowa

Bezpośrednio z biblioteki można udać się do nowoczesnej pracowni komputerowej. Wszystkie stanowiska mają dostęp do internetu, toteż możliwe jest korzystanie z mediów społecznościowych.

Ścieżki spacerowe

Dla osób kochających spacery, polecamy ścieżki spacerowe na obszarze specjalnej ochrony ptaków Natura 2000 „Puszcza Sandomierska”. To cenna ostoja nura, czapli, bociana czarnego, kraski, lelka, orła bielika, bataliona i wielu innych.

Donum Corde Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej