Całodobowa Opieka Medyczna

DONUM CORDE Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej świadczy kompleksową całodobową opiekę medyczną pacjentom. Realizujemy podstawowe pobyty opiekuńczo-lecznicze oraz pobyty opiekuńczo-lecznicze z rehabilitacją. W ramach umowy dotyczącej pobytu zapewniamy naszym pacjentom profesjonalną opiekę i pielęgnację, zabiegi fizjoterapeutyczne uzgodnione w indywidualnym programie oraz terapię zajęciową.

436805f7 32c8 416c 8b14 389b6d2a8c93

Co wyróżnia Opiekę Medyczną w Donum Corde?

Całodobową opiekę na oddziale pacjentom zapewniają pielęgniarki, ratownicy medyczni oraz opiekunowie medyczni wraz z lekarzem dyżurnym, który odpowiada za kontynuację procesu leczenia. Lekarze specjaliści z zakresu: neurologii, rehabilitacji medycznej, pulmonologii, kardiologii, urologii, nefrologii, gastroenterologii, ortopedii, chirurgii ogólnej i psychiatrii wykonują konsultacje u pacjentów przebywających w ośrodku. Wykorzystują w tym celu dostępną aparaturę medyczną, która daje pełny obraz diagnostyki, na przykład aparat USG czy EKG.

W Donum Corde istnieje możliwość wykonania badań laboratoryjnych na zlecenie lekarza dyżurnego. Oferujemy też możliwość współpracy z lekarzem POZ, Poradnią Żywienia Dojelitowego oraz Mechanicznej Wentylacji. Do dyspozycji pacjentów, a także w wykorzystaniu pracy personelu medycznego, są koncentratory tlenu, kardiomonitory, urządzenia do kontroli parametrów życiowych, ssaki medyczne oraz wiele innych urządzeń, które wspierają monitorowanie stanu zdrowia pacjentów podczas pobytu w ośrodku oraz podejmowanie reakcji w stanach nagłych.

Opieka Medyczna – empatia i profesjonalne podejście

Cały interdyscyplinarny zespół medyczny jest gotowy do pomocy pacjentom, zapewniając najwyższy standard usług opiekuńczo-rehabilitacyjnych. W skład interdyscyplinarnego zespołu wchodzi również neurologopda, psycholog oraz terapeuta zajęciowy. W ramach pobytów pacjentów organizujemy warsztaty psychologiczne i terapie zajęciowe w grupach.

Zapewniamy dostosowanie posiłków do zaleconej pacjentowi diety, uwzględniającej schorzenia przewlekłe. Posiłki są przyrządzane na miejscu przez nasz personel z wysokiej jakości starannie wyselekcjonowanych i świeżych składników.

Empatia oraz profesjonalne podejście przekładają się na komfort pobytu pacjentów w Domu Opieki Medycznej Donum Corde. Domowa atmosfera natomiast dodaje sił podczas ciężkiej codziennej pracy podczas usprawniania pacjenta oraz jego powrotu do zdrowia.

Stała i Solidna Opieka Medyczna

Opiekę lekarską sprawuje lekarz POZ, ale leki i materiały medyczne pensjonariusz zakupuje we własnym zakresie. W uzasadnionych przypadkach zorganizujemy wizytę lekarską u specjalisty.

Masz pytanie?

Napisz lub zadzwoń do nas:

Stała i Solidna Opieka Medyczna

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie donumcorde.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest DONUM CORDE CENTRUM REHABILITACJI I OPIEKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ z siedzibą w Budach Głogowskich 835, adres email: biuro@donumcorde.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności ».

  Donum Corde

  Budy Głogowskie 835 B, 36-060 Głogów Małopolski