Procedura przyjęcia pacjenta

Donum Corde jest prywatnym obiektem specjalnie zaprojektowanym i wybudowanym na leśnej polanie Borów Puszczy Sandomierskiej.

Położenie na terenie obszaru NATURA 2000 zapewnia kojącą ciszę, czyste, przesiąknięte zapachem lasu powietrze pozwalające oddychać pełną piersią. Sprawi to, że nasi Podopieczni poczują się tu dobrze i bezpiecznie, spacerując pośród alejek parkowych. Czekają tu na nich klimatyzowane apartamenty jedno- lub dwuosobowe, z komfortową łazienką i tarasem.

Procedura Przyjęć Donum Corde

Nawiązanie kontaktu

Nawiązanie kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszą placówką.

Wstępna kwalifikacja pacjenta

Wstępna kwalifikacja dokonywana jest przez wielospecjalistyczny zespół pracowników medycznych Centrum Rehabilitacji (lekarz, fizjoterapeuta, pielęgniarka).

Przedstawienie oferty

Po kwalifikacji Pacjent otrzymuje indywidualną ofertę rehabilitacji leczniczej, dostosowaną do aktualnego stanu zdrowia i stanu funkcjonalnego, wraz z wyceną usług.

Rezerwacja pobytu

Po zaakceptowaniu przez Pacjenta oferty następuje rezerwacja pobytu w Centrum Rehabilitacji.

Transport do ośrodka

Transport do ośrodka organizowany jest przez Pacjenta lub jego opiekuna bądź przedstawiciela ustawowego w dniu podpisania umowy na koszt pacjenta, chyba że oferta wskazuje inaczej.

Podpisanie dokumentów

W dniu przyjęcia Pacjenta podpisywane są stosowne dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rehabilitacji.

Diagnostyka

Po przyjęciu do Centrum Rehabilitacji wykonywana jest diagnostyka lekarska, fizjoterapeutyczna, pielęgniarska, w wyniku której Pacjent otrzymuje ostateczny indywidualnie dopasowany do jego potrzeb plan rehabilitacji.

Zameldowanie

Pacjent przyjeżdża do Centrum Rehabilitacji zaopatrzony w leki i inne produkty medyczne, niezbędne dla procesu leczenia, a także w odzież, obuwie i środki higieny osobistej.

Zapraszamy do konatku:

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie donumcorde.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest DONUM CORDE CENTRUM REHABILITACJI I OPIEKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ z siedzibą w Budach Głogowskich 835, adres email: biuro@donumcorde.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności ».

  Donum Corde

  Budy Głogowskie 835 B, 36-060 Głogów Małopolski