Donum Corde i Prof. Małgorzaty Łukowicz

Droga do Zdrowia z Pomocą Donum Corde

i Prof. Małgorzaty Łukowicz!

Miło nam jest poinformować że ten tydzień rozpoczęliśmy konstultacjami konsultacjami naszych Pacjentów z zakresu rehabilitacji medycznej. Dzięki pomocy i ogromnemu doświadczeniu Pani dr hab. n. med. Małgorzaty Łukowicz, profesora CMKP, Konsultanta Krajowego w dziedzinie rehabilitacji medycznej w Donum Corde.

Nasze konsultacje nie ograniczają się tylko do określenia diagnozy czy zaplanowania terapii. To przede wszystkim całościowa opieka medyczna, w której szczególny nacisk kładziemy na indywidualnie dostosowaną rehabilitację medyczną.

Donum Corde i Prof. Małgorzaty Łukowicz 2
Donum Corde i Prof. Małgorzaty Łukowicz

W Donum Corde nie boimy się innowacji. Dlatego też korzystamy z nowoczesnych technologii, w tym rehabilitacji robotycznej, aby zapewnić naszym Pacjentom jak najlepsze szanse na powrót do zdrowia.  Koordynacja działań na rzecz sukcesu Pacjenta to dla nas priorytet. Nasze konsultacje dają nowe możliwości w procesie powrotu do zdrowia, a cały zespół interdyscyplinarny, w tym lekarze, terapeuci i specjaliści, pracuje wspólnie, aby osiągnąć wyznaczone cele.

Każdy krok naprzód, każdy postęp w powrocie do sprawności u naszych Pacjentów, to dla nas ogromny sukces. Współpraca z wybitnymi specjalistami, takimi jak Pani Prof. Małgorzata Łukowicz, jest kluczowa dla naszej misji zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z konsultacji wraz z Panią dr hab. n. med. Małgorzatą Łukowicz, prof. CMKP, Konsultantem Krajowym w dz. rehabilitacji medycznej w Donum Corde.