Rehabilitacja Stacjonarna

Rehabilitacja w systemie stacjonarnym jest jednym z trzech rodzajów rehabilitacji, oferowanych w Donum Corde Centrum Rehabilitacji i Opieki medycznej. W swojej ofercie posiada także rehabilitację ambulatoryjną oraz rehabilitację dzieci.

Rehabilitacja stacjonarna przeprowadzana jest w warunkach oddziału opiekuńczo-leczniczego pod ścisłą kontrolą wykwalikowanego personelu (lekarzy, rehabilitantów oraz ratowników). Jest ona przeznaczona przede wszystkim do tej grupy pacjentów, którzy potrzebują całodobowej opieki medycznej, a nie tylko samego usprawnienia. Na rehabilitację tego typu może zostać skierowany pacjent kontynuujący leczenie lub z różnych względów niesamodzielny. Rehabilitacja w systemie stacjonarnym przeprowadzana jest często w następstwie przebytego udaru, a także bezpośrednio po urazach, nagłych zatrzymaniach krążenia, operacjach lub innych przypadkach powodujących taką potrzebę.

Rehabilitacja stacjonarna

Celem naszego ośrodka jest dobranie odpowiedniej metody terapii dla pacjenta, która pomoże mu w jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności. Całkowity plan rehabilitacji pacjenta w Donum Corde Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej jest ustalany i weryfikowany przez zespół wykfalifikowanych specjalistów takich jak: lekarzy i fizjoterapeutów. Warto zaznaczyć że ogromną wagę przywiązujemy do indywidualnej pracy z pacjentem. Bezpośredni kontakt z terapeutą to gwarancja zachowania intymności oraz pewność skupienia uwagi fizjoterapeuty na problemach danego pacjenta.

W naszym ośrodku, rehabilitacja stacjonarna jak i inne formy rehabilitacji prowadzone są według najwyższych światowych standardów przy użyciu nowoczesnej technologii.

Zapraszamy do kontaktu:

Osoby zainteresowane rehabilitacją stacjonarną w Donum Corde Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej, zapraszamy do kontaktu.  Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Donum Corde Centrum Rehabilitacji i Opieki Medycznej
Budy Głogowskie 835 B
36-060 Głogów Małopolski

Centrum Rehabilitacji Stacjonarnej

Rehabilitacja stacjonarna w obiektywie