W dniach 18 – 20 września odbyły się XII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych. Zawody przeprowadzone zostały w II etapach. Pierwszy z nich odbył się w Kielnarowej k. Rzeszowa, natomiast drugi etap zorganizowany został w Budach Głogowskich.

W niedzielnym etapie startowało 60 zawodników z całej Polski, których wraz ze swoimi opiekunami mieliśmy przyjemność gościć w naszym ośrodku.

Zawodnicy w indywidualnej jeździe na czas mieli do pokonania 11 kilometrów na trasie Budy Głogowskie – Głogów Małopolski. Wśród nich startował m. in. Pan Rafał Wilk – zawodnik Stali Rzeszów, rywalizujący w klasie H4. Pan Rafał Wilk zwyciężył zarówno w Kielnarowej jak i w Budach Głogowskich, zdobywając przy tym dwa złote medale. Serdecznie Gratulujemy osiągnięć wszystkim uczestnikom wyścigu.