Targi MEDICA w Düsseldorfie

Targi MEDICA 2022 – które odbyły się 14 – 17 listopada 2022 w Düsseldorfie to największe na świecie wydarzenie dla sektora medycznego. Podczas tego wydarzenia w halach wystawienniczych gromadzi się kilka tysięcy wystawców z ponad 50 krajów. Co więcej, każdego roku wybitne osobistości z dziedziny biznesu, badań i polityki uświetniają to wydarzenie swoją obecnością — oczywiście wraz z dziesiątkami tysięcy krajowych i międzynarodowych ekspertów oraz decydentów z branży.

Podczas Targiów MEDICA spotkamy producentów nowoczesnych sprzętów medycznych, przedstawicieli instytucji badawczych i edukacyjnych. Dodatkowo można zapoznać się z szerokim spektrum działania jednostek opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz zarządzanie obiektami medycznymi.

Oczywiście podczas tak ważnego wydarzenia jak Targi MEDICA nie mogło zabraknąć pracowników Donum Corde. Innowacyjne rozwiązania na różnych stoiskach wystawców oraz tematy poruszane podczas konferencji dały wiele nowych możliwości podczas pracy w naszym ośrodku Donum Corde!

Targi te, stały się częścią kolejnego kroku rozwojowego w zakresie naszej działalności oraz kolejną możliwością naszych Pacjentów!
Warto także wspomnieć, że podczas tego wydarzenia, zakupiony został innowacyjny sprzęt wykorzystywany podczas rehabilitacji, który będzie dostępny w Polsce, tylko w ośrodku Donum Corde!
Więcej szczegółów o dostępnej terapii rehabilitacyjnej z wykorzystaniem jedynego sprzętu w kraju, już niebawem!